Akcesoria meblowe – zamki do szafek

zamek meblowy - schemat

Akcesoria meblowe dostępne są w każdym sklepie budowlanym. Najczęściej mają za zadanie dodać uroku nowym czy starym meblom, ale niekiedy są dodatkową ochroną przed dostaniem się do nich osób niepożądanych. Takimi dodatkowymi częściami do mebli, o których nie należy zapominać jest odpowiednio dobrany zamek meblowy.

Zamek meblowy

Szuflady, szafki i duże szafy to niezbędny element wyposażenia praktycznie każdego mieszkania. W celu zapewnienia dodatkowej ochrony firmy wprowadziły możliwość zakupu dodatkowych zamków do szafek. Zamki te stanowią wspaniałą ochronę i pomogą zachować należytą prywatność.

Zamek do szafki

Jeśli zależy nam na dobrym zabezpieczeniu wnętrza naszych mebli, dobrym rozwiązaniem okażą się zamki na klucz. Jest to bardzo proste i wygodne, a  w przypadku przekazania komuś dostępu do szafki wystarczy dorobić odpowiedni klucz. Zamki magnetyczne to nowość na rynku sprzedaży, ale są coraz częściej wybierane ze względu na ich szybki montaż i stosunkowo niską cenę.

Chcemy zachowywać prywatność i dbać o to, co przechowujemy w szafkach? Nic prostszego! Wystarczy udać się do odpowiedniego sklepu i zakupić właściwy zamek do szafki. W razie pytań warto poprosić sprzedawcę o pomoc. Założenie zamka zagwarantuje nam bezpieczeństwo i prywatność na długi okres i jednocześnie nie będzie dużym wydatkiem dla naszego portfela, co spowodowane jest dość niską ceną zamków.