Designerskie dodatki, które kosztują niewiele

Drewniane ramki już od dobrych kilku lat stanowią nieodłączną część różnorodnych aranżacji wnętrz. Bez względu na to, czy jest to dom rodzinny, biuro, hotel czy klimatyczna kawiarnia – prawie wszędzie można dostrzec ramki ze zdjęciami lub z rozmaitymi widokami. Jest to niezwykle tani i szybki sposób na upiększenie wnętrza, dlatego warto dowiedzieć się co obecnie zgodnie z trendami musi się znaleźć w takiej ramce.

Sensualna grafika

Magazyny wnętrzarskie już od ponad roku proponują swoim klientom, by ci dekorowali swoje wnętrza ramkami, w których to umieszczona będzie sensualna grafika. Delikatne kształty kobiece namalowane czarą kreską na białym tle to fantastyczny dodatek zarówno do pomieszczeń urządzonych w klasyczny sposób, jak i w tych gdzie rządzi totalnie nowoczesny styl.

Drewniana ramka 70×100 na zdjęcia

W wielu domach domownicy umieszczają gdzie tylko mogą drewniane ramki ze zdjęciami z ważnych wydarzeń osób najbliższych. Drewniana ramka 70×100 idealnie pomieści zdjęcia ślubne, zdjęcia rodziców, zdjęcia dzieci czy też upamiętnienie najważniejszych wydarzeń, w których bliscy brali udział. Starsze osoby umieszczają w nich religijne obrazki, które mają za zadanie „czuwać” nad domem i ich mieszkańcami.

Niedrogi wydatek

Kupno ramki to chyba jeden z najbardziej korzystnych cenowych dodatków, które tak naprawdę można dopasować do każdego miejsca i stylu. Drewniana ramka w kolorze czerni, brązu czy bieli w prostokątnym kształcie idealnie nadaje się zarówno do powieszenia na ścianie, jak i postawienia na meblach.