Do jakich wnętrz najlepiej pasują regały loft?

regały loft

Niewątpliwe regał loft to nowoczesny element wystroju wnętrz, który pozwala zorganizować daną przestrzeń i utrzymać w niej porządek. Ten rodzaj regału jest jednym z najczęściej wybieranych przez klientów mebli. Klient może położyć na nim książki, kwiaty lub dekoracje. Ponadto jego moralistyczna forma oraz prostota sprawia, że regał loft będzie pasował do każdej aranżacji. Zatem warto zdecydować się na regał loft.

Czym wyróżniają się regały loft?

regały loft

Regały loft doskonale urozmaicają różnorodne style aranżacyjne. Regały te zazwyczaj wykonane są z drewna i metalu oparz, wyróżniają się oszczędną formą. Pomimo tego regał industrialny nie jest meblem bez wyrazu. Prosta forma często zostaje połączona z oryginalnym i ciekawym wykonaniem. Oczywiście współczesny rynek oferuje różnorodne modele, regałów w stylu fot. Dzięki temu pasują one zarówno do wnętrz urządzonych w stylu industrialnym, jak i kolonialnym, rustykalnym i skandynawskim. Znajdziesz je na stronie sfmeble.pl. Należy też znaczyć, że połączenie ciepłego drewna oraz chłodnego metalu regały loft spowodowało, że znalazły zastosowanie w następujących pomieszczeniach:

  • przedpokój,
  • gabinet, 
  • jadalnia,
  • sypialnia,
  • salon.

Do jakich wnętrz pasują regały loft? 

Regały w stylu industrialnym jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w aranżacji wnętrz. Pasują one do wnętrz zaprojektowanych w każdym stylu, zwłaszcza skandynawskim wyróżniającym się neutralnymi oraz jasnymi odcieniami. Naturalnie regały loft także doskonale wkomponują się w nowoczesnych salonach, sypialniach i kuchniach. W przypadku kuchni wystarczy wyeksponować na regałach loft zastawę kuchenną i domownik może uzyskać niesamowity efekt. Poza tym sklepy oferują regały industrialne w kilku wersjach aranżacyjnych, takich jak modernistycznym i klasycznym. W wersji modernistycznej posiadają unikalną formę, np. zaskakujące połączenie materiałów. Z kolei klasyczne regały loft zachowuje tradycyjne rozmieszczenie półek i utrzymanie ich spójnych rozmiarów. Z całą pewnością regał loft podkreśla charakter wnętrza oraz nadaje mu designerskiego stylu.