Kubek emaliowany z nadrukiem – na jaką okazję?

Kubek emaliowany z nadrukiem lub metalowy to świetny pomysł na prezent na wiele okazji. Jest to naprawdę super upominek z uwagi na swoje uniwersalne zastosowanie oraz możliwość personalizacji umieszczonych na nim grafik. W poniższym tekście wymienimy okazje, na które będzie on z pewnością trafionym prezentem. Zapraszamy do lektury!

Na Dzień Matki lub Dzień Ojca

Co prawda, dzień matki mamy już za sobą, ale święto drugiego rodzica będziemy mieli okazję obchodzić pod koniec czerwca. Jeżeli nie masz jeszcze prezentu na tę okazję, to możesz mieć pewność, że Twój tata bez wątpienia ucieszy się z kuba z nadrukiem. Jeżeli Twój rodzic jest fanem wycieczek rowerowych lub górskich i ogólnie sportowego trybu życia, doskonale sprawdzi się dla niego kubek metalowy z nadrukiem, który będzie mógł zabierać na tego typu wycieczki. Oczywiście, mile widziany będzie na nim napis w stylu „Najlepszy Tata na świecie” albo zabawne zdjęcie rodzica lub całej rodziny, które będzie przypominać o miłych chwilach spędzonych razem. To samo tyczy się także prezentu dla mamy, na który możemy zdecydować się za rok lub z okazji jej urodzin.

Dla nauczyciela

Kolejną okazją jest zbliżający się koniec roku szkolnego, podczas którego często obdarowuje się nauczycieli drobiazgami, mającymi podziękować im za cały rok nauki. Kubek metalowy emaliowany z nadrukiem jest doskonałym pomysłem na prezent dla ulubionego nauczyciela od całej klasy – zobacz. Wspólne zdjęcie pedagoga z członkami klasy będzie świetną grafiką. Można dodać do niej, także życzenia związane z końcem roku lub śmieszne ulubione powiedzenie nauczyciela, z którego zasłynął. Taki upominek będzie z pewnością bardzo miłym gestem, zapamiętanym na lata. Dodatkowym jego plusem jest także niewielki koszt, który bez problemu będzie mogła ponieść wspólnie cała klasa.