Nowoczesne aranżacje wnętrz

Nowoczesne aranżacje wnętrz pomimo tego, że są bardzo proste wizualnie, to również nie są projektowane w całości w sposób surowy i sterylny. Przytulności takim wnętrzom nadają dodatki, jak również kombinacje wykorzystywane przy układaniu płytek naściennych, podłogowych, które mogą się kojarzyć z pewnym etapem dawnego życia tj. w przypadku wykorzystania płytek cegiełek, które kojarzone są głównie z wykończeniem dawnych pieców kaflowych, jak również z podziemnym paryskim metrem, z miastem mody, elegancji, jak również nowoczesności. Tak też podczas remontu kuchni można pokusić się o materiał tego typu, który może być rzeczywiście strzałem w dziesiątkę.

Oryginalne wnętrza kuchenne a płytki cegiełki

Zakup płytek ściennych w formie cegiełek jest możliwością do stworzenia oryginalnego, przytulnego wnętrza, zarówno w stylu rustykalnym, typowo nowoczesnym czy skandynawskim. Jeśli preferencje kolorystyczne i stylowe odpowiadają materiałowi, jakim są płytki cegiełki, to nie może ich zabraknąć w wykańczanym zamkniętym na resztę domu wnętrzu kuchennym czy otwartym i połączonym wnętrzem tego typu z salonem. Płytki cegiełki są eleganckie, ładne, klimatyczne, łatwe w utrzymaniu czystości, jak również idealnie pasujące do mebli w nowoczesnym, jak i rustykalnym stylu. Szczególnie w przypadku doboru zabudowy kuchennej w białym kolorze są one idealne. Wówczas kontrastowe czarno-białe lub białe płytki cegiełki będą idealnie dopełniać tego typu wnętrze.

idealne cegiełki na ścianę

Tradycyjna forma płytek cegiełek a jej ewolucje

Najbardziej znanymi formami płytek cegiełek są prostokątne, niewielkich rozmiarów płytki w kolorze białym. Niemniej jednak nowoczesne rozwiązania designerskie wdrożyły do świata aranżacji wnętrz, również płytki tego typu w innych kolorach np. czarnym, które cieszą się ogromnym uznaniem projektantów, jak również samych ich nabywców.