Sztuka użytkowa, czyli obrazy łazienkowe

Sztuka zawsze kojarzona była z otwartością umysłu i z dobrym smakiem. Szczęśliwiec, który posiadał w swej kolekcji wyjątkowe działa cieszył się poważaniem w towarzystwie. Obecnie sztuka w dużym stopniu przeniknęła do codziennego życia zwykłych ludzi, przybierając formę użytkową. W końcu każdy ma prawo otaczać się pięknymi przedmiotami, a każdy twórca chce, by jego dzieła cieszyły oczy odbiorców.

Łazienki nie tylko w Warszawie

Obrazy do łazienki na szkle to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie nawet dla małej przestrzeni. Rozmaite wzory, bogactwo barw, różnorodne wymiary — wszystko to pozwoli na stworzenie jedynego, niepowtarzalnego klimatu w każdym domu. Niezależnie od tego, czy hołdujemy surowym klimatom industrialnym, pełnej romantyzmu i finezji stylistyce artdeco, czy kolonialnej symbiozie tradycji starego kontynentu z orientem — z pewnością każdy znajdzie obrazy łazienkowe odpowiednie dla siebie i swojego łazienkowego, nawet jeśli nie królewskiego, wnętrza.

Oryginalnie i praktycznie

Mogłoby się wydawać, iż ozdabianie malowidłami ścian pomieszczeń, które, już z założenia, będą tonęły wręcz w gorących oparach kąpieli, nie należy do pomysłów najrozsądniejszych. Przecież każdy wie, jakie działanie wywiera wilgoć na znajdujące się w jej zasięgu przedmioty. Jednak obrazy na szkle do łazienki, właśnie ze względu na materiał, z którego zostały wykonane, pozostają w takich okolicznościach zupełnie bezpieczne i nie muszą obawiać się nawet bliskiego spotkania z parą wodną. Szkło to materiał odporny na jej działanie, a przy tym niezwykle efektowny. Jeśli szukasz czegoś, co uczyni Twoją łazienkę miejscem innym niż wszystkie, to z pewnością obrazy łazienkowe tworzone na szkle spełnią w pełni Twoje oczekiwania.