Wybór lustra do łazienki

podświetlane lustro do łazienki

Urządzenie domu, czy też mieszkania, nigdy nie jest prostym zadaniem, jeśli chce się, aby było ono, zarówno przytulne, jak i nowoczesne. To samo tyczy się wystroju łazienki i dobrania do niej odpowiednich dodatków. Choć, zarówno w sklepach budowlanych, jak i bezpośrednio u producentów, znaleźć można wiele rozwiązań, wybór tego jednego, wcale nie jest taki prosty.

Jakie lustra do łazienki są aktualnie najmodniejsze?

Nie da się ukryć, że obecnie największą popularnością cieszą się lustra nowoczesne, dobrze doświetlone i te o prostej formie i nieprzekombinowanych ramach.

Sprawdzą się one doskonale zwłaszcza w pomieszczeniach w stylu minimalistycznym. Przede wszystkim bardzo ciekawą opcją są lustra z podwójną taflą szkła. Zazwyczaj mają one wbudowane malutkie ledy, które sprawiają wrażenie, jak gdyby oświetlały lustro od środka, dzięki czemu malowanie się, czy golenie staje się znacznie prostsze.

Dobrym wyborem są też lustra o niecodziennych kształtach, ale w stonowanej, najlepiej srebrnej lub złotej ramie.
Z pewnością sprawdzą się więc lustra o falistym lub po prostu nieregularnym kształcie.

Jeśli chodzi o samą kolorystykę ramy, warto dostosować ją do kolorów dominujących w łazience. Dobrym pomysłem będzie też przełamanie barw. Na przykład w jasnej, beżowej, czy białej łazience, idealnie sprawdzą się dodatki o mocniejszej kolorystyce, które z pewnością przykują uwagę, a także sprawią, że całe wnętrze nie będzie się wydawało mdłe.

Do wszelkich odcieni szarości, beżu i kremu, na pewno warto dobrać dodatki w delikatnej fioletowej barwie lub zaszaleć i połączyć je z kolorem bordo, który był hitem ostatniego sezonu.

Ciemniejsze łazienki dobrze rozjaśnić za pomocą odbijających światło, gładkich, srebrnych lub białych ram, które z całą pewnością przyciągną do siebie światło i rozjaśnią wnętrze.

Dużo nowoczesnych luster do łazienki – https://www.ekspercilazienek.pl/lustra-lazienkowe  – solidna jakość za rozsądną cenę.