Wyjątkowe zaproszenia ślubne

Jeśli chodzi o trendy ślubne, to w ostatnich czasach zdecydowanie bardzo popularna jest prostota. Dzięki temu coraz więcej młodych par decyduje się na wyprawienie ślubu i wesela w stylu rustykalnym. Styl ten pełnymi garściami czerpie z wiejskich klimatów, skupiając się na prostocie, przyjemnej atmosferze i bliskości natury. Aby wesele w stylu rustykalnym było prawdziwym sukcesem, każdy jego element powinien być spójny i harmonijny z wyznaczonym stylem. Nawet takie drobiazgi, jak zaproszenia ślubne, powinny być dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

Zaproszenia ślubne rustykalne

Jeśli chodzi o zaproszenia, to są one bardzo ważnym elementem wesela. Dają znać gościom, czego mogą spodziewać się po przybyciu na miejsce. Piękne zaproszenie będzie także cudowną pamiątka na przyszłe lata oraz wspomnieniem tego wyjątkowego dnia.

Zaproszenia ślubne rustykalne z reguły wyglądają bardzo naturalnie. Nie ma w nich miejsca na brokat, diamenciki czy cekiny – wręcz przeciwnie, bardzo często używane są w nich naturalne materiały takie jak koronka, sznurek czy też suszone kwiaty. Ślubne zaproszenia w stylu rustykalnym z reguły wykonane są z grubego, nieco szarego papieru, który sprawia bardzo naturalne wrażenie.

Popularność stylu rustykalnego sprawia, że w sklepach z akcesoriami ślubnymi znaleźć można wiele wzorów ślubnych zaproszeń utrzymanych w tym klimacie. Pary młode, które chcą zachwycić swoich gości czymś wyjątkowym, mogą zdecydować się na zaproszenia wykonywane ręcznie.

Co powinno znaleźć się na zaproszeniu? 

Wewnątrz zaproszenia powinno znaleźć się miejsce na najważniejsze dane takie jak imiona i nazwiska pary młodej, data i miejsce ceremonii oraz ewentualna informacja o przyjęciu weselnym. Jeśli para młoda sobie tego życzy, może wewnątrz umieścić kartkę z sugerowanymi podarunkami oraz prośby kierowane do gości.