Wykończenie ścian w domu

wykończenie ścian w biurze

Nie ma co ukrywać, że ściany są bardzo ważnym elementem domu. Nawet najpiękniejsze meble i dodatki na niewiele się zdadzą, jeśli ich płaszczyzna pozostanie pusta i niezagospodarowana. Jak wykończyć ściany, by okazały się one prawdziwą ozdobą pomieszczeń?

Fototapeta konie

fototapeta z koniemPrawdziwi miłośnicy zwierząt powinni docenić możliwości, jakie daje dobrze dobrana fototapeta. Prawdziwi koniarze z pewnością docenią piękny widok koni na fototapecie w galopie, jaki może ozdobić ich domowe ściany. Jeszcze do niedawna fototapety były reliktem przeszłości, teraz z hukiem powracają do wnętrzarskich trendów. Fototapeta konie z pewnością będzie prawdziwą dekoracją salonu i zrobi wrażenie na odwiedzających gościach.

Galeria zdjęć

Ścienna galeria jest dobrym pomysłem dla osób sentymentalnych, które zawsze chcą mieć miłe wspomnienia w zasięgu ręki. Przy okazji, może być to unikalna dekoracja salonowej ściany.

Galerię taką można wykonać na wiele sposobów. Ludzie ceniący ład i porządek mogą powiesić identyczne ramki w dokładnie określonym rozmieszczeniu, bardziej szaleni zaś – wybrać wiele różnych ramek i rozwiesić je pozornie bez ładu i składu. W ramkach wcale nie muszą znajdować się tylko zdjęcia – do doskonałe miejsce na pamiątki z wakacji, przedmioty o wartości sentymentalnej, czy też dyplomy.

Niezależnie od pomysłu, ściany potrzebują ciekawej aranżacji, by być ozdobą domu. Ich płaska, równa płaszczyzna powinna pobudzać kreatywność i motywować do wymyślania ciekawych rozwiązań. Może się na nich znaleźć zarówno galeria, jak i… ogródek ziołowy – wszystko jest kwestią odpowiedniego pomysłu i kreatywnego wykonania!