Zegar ścienny młodzieżowy – ciekawe propozycje

Przedmioty codziennego użytku zyskują coraz ciekawszy i bardziej oryginalny wygląd. Oprócz klasycznych modeli zegarów, na rynku odnaleźć można bogatą ofertę nietypowych egzemplarzy. Wiele z nich wpisuje się w dzisiejszą modę i przypada do gustu młodym ludziom. Jaki zegar ścienny młodzieżowy będzie uznany za atrakcyjny element wyposażenia?

Nietypowe rozwiązania

Klasyczne modele naściennych zegarów posiadają koliste tarcze. W sklepach coraz częściej można jednak spotkać egzemplarze o innych kształtach. Asymetria i oryginalność zdecydowanie przykuwają uwagę i są cechami wizualnymi często cenionymi przez nastolatków. Wśród atrakcyjnych propozycji można więc odnaleźć zegary w formie kół zębatych, różnych kształtów geometrycznych lub wyciętych w metalu obrazów. Ciekawym pomysłem są również tarcze z nieregularnych plastrów drewna. Zegar może też stanowić element ściennej dekoracji, przedstawiającej na przykład zarys mapy świata.

Atrakcyjne wzory

Z pewnością najbardziej doceniane są elementy wyposażenia, których wzory wiążą się z zainteresowaniami danej osoby. Wśród zegarów ściennych młodzieżowych odnaleźć można wiele modeli związanych z różnym hobby. Niesłabnącą popularnością cieszą się przedmioty z motywami z ulubionych filmów, książek lub komiksów. Umieszczania obrazka na standardowej tarczy nie jest jedynym sposobem przedstawienia na zegarze jakiejś sceny. Dużym uznaniem cieszą się motywy wycinane z płyt winylowych lub tworzone z metalu. Mnogość interesujących propozycji umożliwia odnalezienie atrakcyjnego czasomierza dla każdego.

Zegar ścienny młodzieżowy można zakupić na Arttor.pl.